Fotografia

 

 Instagram: Maxmultimedia Rodzinne zjazdy,  rocznice, urodziny i wiele innych okazji są dobrym momentem na... wspomnienia! Przy tego typu uroczystościach najchętniej wyjmujemy album ze zdjęciami i spoglądamy na  najciekawsze chwile z naszego życia. Warto więc już teraz zadbać o to, aby jakość Państwa przyszłych zdjęć była jak najlepsza. Dzięki naszej doskonałej ofercie mogą sobie na to państwo pozwolić. Wykonujemy fotografie za pomocą profesjonalnej cyfrowej lustrzanki z pełno klatkową matrycą. Dzięki naszej szerokiej wiedzy na temat fotografowania jesteśmy w stanie idealnie obrobić zdjęcia aby uzyskać pełnowymiarowy efekt zadowalający klienta. Do każdego miejsca, w którym wykonywane jest zdjęcie stosujemy odpowiednie oświetlenie oraz sprzęt pomocniczy, który jest niezbędny w sytuacjach, kiedy warunki do fotografowania nie są sprzyjające. 

Oferujemy zatem:

Fotografie ślubną – /fotografie plenerowe/.
 
Proponujemy pomysłowe sesje fotograficzne zwłaszcza dla nowożeńców! Wspólnie omawiamy z Parą Młodą, każdy szczegół, ceny są zróżnicowane w zależności od wymagań klientów.
 
Sesja zdjęciowa u klienta
 
Nasza firma jest w stanie dotrzeć do domu klienta, aby np. uwiecznić uroczystość rodzinną, spotkania czy urodziny. Jesteśmy skłonni zrobić naprawdę wiele alby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Oferta obejmuje także fotografowanie niemowląt lub małych dzieci. W ramach usług domowych zabieramy ze sobą sprzęt oświetleniowy po to, aby uzyskać jak najlepszy efekt wykonywanych zdjęć. Na życzenie klienta możemy także wykonać album fotograficzny, będący świetną i wyjątkową pamiątką na całe życie!

Fotografowanie imprez i uroczystości.

Jesteśmy w stanie fotografować różnego rodzaju uroczystości czy imprezy. Ilość zdjęć zależna jest od czasu jakim mamy dysponować. W sytuacji, kiedy oczekują państwo wideofilmowania również naszej firmy koszty rzecz jasna są mniejsze, co bardziej się opłaca. Zdjęcia na Państwa życzenie możemy obrabiać, retuszować oraz edytować na wiele sposobów.

Pracujemy na sprzęcie firmy Canon 5d Mark IV, 5d Mark III -  profesjonalne lustrzankiWięcej zdjęć znajdą Państwo pod tymi linkami:www.maxmultimedia.pl

 

www.planujewesele.com
Najczęściej fotografujemy w miastach: Kwidzyn, Sztum, Malbork, Elbląg, Grudziądz, Prabuty, Iława, Trójmiasto ( Gdańsk, Sopot, Gdynia ), Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Koszalin, Krynica Morska, Sztutowo, Tczew, Kościerzyna, Gniew, Pelplin, Pasłęk, Dzierzgoń, Sadlinki.

Posiadamy doświadczenie w fotografii: ślubów, wesel, plenerów, teledysków, studniówek, balów, polowań, spotów reklamowych, nagrań w studio, komunii, chrzcin, święceń kapłańskich ( prymicji ).